Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   7 грудня 2015 року на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання круглого столу «Мій рідний край – моя історія жива», приуроченого до Дня Збройних сил України. Учасниками круглого столу були представники районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ ст.», начальник відділу освіти Печенізької РДА – Наталія Прохорчук, завідувач сектору у справах молоді та спорту Печенізької РДА - Ірина Ромашина, голова ветеранської організації Печенізької РДА - Володимир Бусяк, учасник антитерористичної операції - Володимир Кандупа, Юрій Шестопалов. ... Читати далі »

Переглядів: 207 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

  02.12.2015 відділом освіти Печенізької райдержадміністрації було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», метою якого є стимулювання активної участі педагогів у становленні і розвитку Національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності. За звання "Учитель року" змагались кращі педагоги з предметів "Захист Вітчизни" і "Математика" Куц С.І., Петля А.В., Шматько Т.Ф.  На цьому етапі вчителі захищали педагогічний досвід і склали фахові випробування. ... Читати далі »

Переглядів: 162 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 02.12.2015 | Коментарі (0)

 

  Першого грудня в ліцеї ім.Г.Семирадського відбулася визначна подія -  районний літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду», присвячений чотирнадцятій річниці з дня смерті видатного поета Печенізького краю Петра Василенка. Організатором конкурсу є відділ освіти Печенізької райдержадміністрації. На заході були присутні почесні гості: заступник голови Печенізької районної ради Ірина Постнікова, кандидат історичних наук, доцент, біограф, автор книги «Слобожанський жайвір» Валерій Ковальов, президент Печенізької громадської організації «Клуб любителів прекрасного» Людмила Гуляєва.

  Конкурс став справжнім святом творчості,  адже його метою було не тільки вшанування пам’яті талановитої людини, але й активізація творчого потенціалу дітей та молоді, виявлення та розвитку юних талантів, формування молодого покоління в дусі високих духовних та естетичних ідеалів, виховання любові до України, пошани до літературної спадщини малої батьківщини. Конкурс проводився за номінаціями: «Поезія», «Проза», «Гумор», «Драматургія», «Музична пісенна творчість», «Образотворче мистецтво», «Проба пера». ... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

 24 листопада 2015 року в Печенізькому центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Серед представлених моделей визначено три роботи переможців, а саме:

  - "Швидкісна кордова модель літака" -  Молчанов Олексій (11 років);

  - Метальний планер"Сойка"- Молчанова Віра (8 років);

  - Метальний планер" Сойка" - Шевченко  Владислав (7 років).

   Всі переможці - вихованці гуртка "Авіамодельний" (керівник Корнейко М.В.)

   Роботи направлено на участь в обласному етапі конкурсу до міста Харкова, вул. Сумська, 37, Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".

 Вітаємо переможців та їх керівника! Бажаємо ясного неба і вдалих польотів!

Переглядів: 207 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

  30 листопада в приміщенні актової зали районної державної адміністрації було проведено нараду за участю представників влади, правоохоронних установ, керівників закладів, установ району з питання: «Взаємодія державних, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування  району у забезпеченні громадського порядку та безпеки громадян, запобіганні скоєння злочинів терористичного та диверсійного характеру».

Начальник відділу освіти Наталія Прохорчук доповідала з питання: «Стан забезпечення безпеки дітей, учнів, та персоналу закладів освіти району у надзвичайних умовах та у випадку загрози здійснення терористичного акту». ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні 27 листопада в рамках обласної літературної конференції «Поле болю Петра Василенка» в стінах Артемівського навчального закладу відбулась презентація першого документального фільму, присвяченого великому співцеві України, поету, письменнику, публіцисту, краєзнавцю, патріоту, нашому земляку - Петру Василенку. На заході були присутні автори документального фільму: М.Шакін (автор проекту), Л.Щибря (режисер), Л.Ісаїв (співавтор); лауреати Всеукраїнської премії ім.П.Василенка: В.Ковальов, І.Михайлин; заступник голови Печенізької райдержадміністрації О.Кизим, начальник відділу освіти Н. Прохорчук та інші почесні гості. ... Читати далі »

Переглядів: 268 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

21.11.2015 року в Печенізькому ліцеї ім.Г.Семирадського пройшов VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка та ХVІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика в якому взяло участь 24 учні 5-11 класів та 10 учнів 3-4 класів з усіх навчальних закладів району. Серед учнів 5-11 класів переможцями стали: ... Читати далі »

Переглядів: 208 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

21 листопада 2015 року вихованці відділення футболу дитячо-юнацької спортивної школи 2003-2004 року народження та 1999-2000 року народження  взяли участь у регіональних обласних змаганнях з міні-футболу з нагоди Дня Гідності і Свободи у смт Шевченкове. Змагання пройшли у товариській атмосфері. У підсумку змагань печенізькі футболісти 2003-2004 року народження здобули перемоги у всіх своїх матчах і зайняли перше місце, а футболісти 1999-2000 року народження зайняли третє місце. Юні футболісти були нагороджені грамотами та кубком. Найкращим гравцем турніру був визнаний вихованець Печенізької ДЮСШ Панченко Олександр. ... Читати далі »

Переглядів: 214 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

21 листопада вже вдруге відзначається День Гідності та Свободи, який оголошено указом Президента України на честь початку в цей день двох революцій: Помаранчевої революції (2004р.) та Революції Гідності (2013р.). В переддень цієї історичної дати в загальноосвітніх навчальних закладах пройшли тематичні заходи, спрямовані на формування глибокого осмислення історії українського народу, посилення уваги учнів до трагічних сторінок України, вшанування подвигу героїв Помаранчевої революції та Революції Гідності і Свободи. ... Читати далі »

Переглядів: 225 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

Освітяни району виступили ініціаторами створення власних модернізованих веб-ресурсів, які відповідають вимогам часу. В результаті творчої та плідної роботи ініціативної групи за короткий час були створені нові офіційні веб–сайти усіх навчальних закладів нашого району.

Осучаснені сайти розраховані на широке коло читачів і, насамперед, на учнів та їх батьків. До оновлених веб-сторінок включені нові рубрики: «Для батьків», «Для учнів», «Сторінка вчителя», «Сторінка вихователя» тощо. На цих сторінках читачі знайдуть багато корисної інформації про: роботу районного логопеда, психолога, соціальних педагогів, їх графіки роботи, функціональні обов’язки; інформацію психологічного змісту, наприклад, про адаптацію першокласників, п’ятикласників; розробки уроків висококваліфікованих вчителів; розклади уроків; інформацію про переможців олімпіад, конкурсів та багато іншого. Наразі триває робота з розширення та удосконалення сайтів, наповнення їх контентом. ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 »