Вітаю Вас, Гість

Комунальний заклад "Печенізький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №2" Печенізької районної ради Харківської області

Офіційний веб-сайт: http://pech-dnz2.at.ua

Рік заснування:                                       2015 рік
Директор ЗДО: Старикова К.В., освіта вища, заклад очолює з 2015 року
Контингент вихованців: 

В КЗ "Печенізький ЗДО№2" працює дві групи: різновікова №1 та різновікова №2 для дітей дошкільного віку (від 3-х до 6-ти років).

У 2019-2020 навчальному році в закладі виховується 29 дітей.

Режим роботи закладу: 5-ти денний робочий тиждень протягом 10,5 год. (7.00-17.30)
Мованавчання: українська
Педагогічний колектив: завідувач, два вихователі, музичний керівник.
Програма, за якою працює заклад: Освітньо-виховна робота в садочку здійснюється за програмою виховання і навчання  дітей від двох до семи років «Дитина». 
Творчий потенціал:

Робота ЗДО спрямована на реалізацію завдань з виховання дітей в любові до України, формування рис громадянина  української держави, розвиненої духовності, моральності, екологічної культури. Освітній процес в дошкільному закладі базується на принципах: гуманізації  педагогічного процесу; індивідуального підходу до виховання дитячої особистості; врахування традицій країни, намагаємося забезпечувати умови для розвитку творчої особистості. В центрі всієї роботи виступає дитина, її майбутнє.

Гурткова робота:  В ЗДО здійснюється гурткова робота з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»