Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 15 » Районне методичне об’єднання вихователів
16:46
Районне методичне об’єднання вихователів

   15 березня 2016 р. на базі Печенізького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів, в роботі якого брали участь завідувач та методист районного методичного кабінету відділу освіти Олена Зеленська та Єлизавета Лобанова, педагогічні працівники усіх дошкільних навчальних закладів району. Регулярна робота методичних об’єднань сприяє підвищенню теоретичного, науково-методичного рівня підготовки вихователів із питань психології та педагогіки; озброєнню вихователів сучасними виховними технологіями та знаннями сучасних форм і методів роботи; вивченню, узагальненню та використанню передового педагогічного досвіду роботи вихователів. Такі форми підвищення кваліфікації та обміну досвідом, безумовно, позитивно впливають на якість навчання та виховання дітей дошкільного віку.  

   На засіданні велику увагу було приділено методичним рекомендаціям щодо організації освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах Харківської області відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015р. №446 «Про затвердження граничного допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності.

   Практична частина, проведена Лобановою Є.В., була присвячена розробці в групах інтегрованих занять з різних предметів для дітей дошкільного віку.

Переглядів: 283 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar