Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

   З метою підвищення рівня правової освіти учнівської молоді, з 7 по 11 грудня в загальноосвітніх навчальних закладах пройшов Всеукраїнський тиждень права. Заключним етапом правоосвітньої роботи упродовж тижня став виховний захід для учнів 10, 11 класів Печенізького ліцею ім.Г.Семирадського «Студія «Правовий олімп». Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Звичайно, учні не можуть знати детально усі закони. Але основне, що стосується їх безпосередньо, діти повинні знати. Правові знання учні можуть почерпнути з уроків правознавства, виховних годин, з книг, газет, журналів, радіо, телебачення та позакласних заходів на правову тематику, таких як цей. Захід проводився в Печенізькому центрі дитячої та юнацької творчості. На студію були запрошені почесні гості: голова Печенізької районної державної адміністрації Микола Шошин, голова Печенізької районної ради Лариса  Ярова, заступник голови Печенізької райдержадміністрації Ольга Кизим, начальник служби у справах дітей Печенізької райдержадміністрації Лілія Мозгова.

   Роботу студії розпочав М.Шошин, досвідчений юрист за фахом, ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)


 

Представник відділу освіти  Олена Ярішова під час форуму з керівником Генерального консульства Республіки Польща паном Яном Здановські

Представник відділу освіти разом з представниками консульства та університетів

Організатори форуму від ХОДА та ХНЕУ

   10 грудня 2015 року під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Львовича Райніна, на базі Харківського національного університету ім.С. Кузнеця (далі - ХНЕУ), для представників сфери освіти відбувся «Перший регіональний форум можливостей» (далі – Форум). Організаторами форуму, виступили облдержадміністрація і Національний офіс проектів ЄС "Еразмус+". У роботі форуму, на якому презентували проекти міжнародного співробітництва у сфері освіти, взяли участь представники 27 вузів Харкова. ... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Сьогодні 8 грудня 2015р. відділом освіти Печенізької райдержадміністрації було проведено нараду з керівниками навчальних закладів Печенізького району.

   З питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку доповідала Олена Зеленська, завідувач районним методичним кабінетом. Рівень підготовки учнів одинадцятих класів до зовнішнього незалежного оцінювання знаходиться на постійному контролі відділу освіти, тому про стан справ з цього питання у кожній школі доповідали керівники усіх навчальних закладів особисто. ... Читати далі »

Переглядів: 287 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   7 грудня 2015 року на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання круглого столу «Мій рідний край – моя історія жива», приуроченого до Дня Збройних сил України. Учасниками круглого столу були представники районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ ст.», начальник відділу освіти Печенізької РДА – Наталія Прохорчук, завідувач сектору у справах молоді та спорту Печенізької РДА - Ірина Ромашина, голова ветеранської організації Печенізької РДА - Володимир Бусяк, учасник антитерористичної операції - Володимир Кандупа, Юрій Шестопалов. ... Читати далі »

Переглядів: 281 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

  02.12.2015 відділом освіти Печенізької райдержадміністрації було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», метою якого є стимулювання активної участі педагогів у становленні і розвитку Національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності. За звання "Учитель року" змагались кращі педагоги з предметів "Захист Вітчизни" і "Математика" Куц С.І., Петля А.В., Шматько Т.Ф.  На цьому етапі вчителі захищали педагогічний досвід і склали фахові випробування. ... Читати далі »

Переглядів: 226 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 02.12.2015 | Коментарі (0)

 

  Першого грудня в ліцеї ім.Г.Семирадського відбулася визначна подія -  районний літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду», присвячений чотирнадцятій річниці з дня смерті видатного поета Печенізького краю Петра Василенка. Організатором конкурсу є відділ освіти Печенізької райдержадміністрації. На заході були присутні почесні гості: заступник голови Печенізької районної ради Ірина Постнікова, кандидат історичних наук, доцент, біограф, автор книги «Слобожанський жайвір» Валерій Ковальов, президент Печенізької громадської організації «Клуб любителів прекрасного» Людмила Гуляєва.

  Конкурс став справжнім святом творчості,  адже його метою було не тільки вшанування пам’яті талановитої людини, але й активізація творчого потенціалу дітей та молоді, виявлення та розвитку юних талантів, формування молодого покоління в дусі високих духовних та естетичних ідеалів, виховання любові до України, пошани до літературної спадщини малої батьківщини. Конкурс проводився за номінаціями: «Поезія», «Проза», «Гумор», «Драматургія», «Музична пісенна творчість», «Образотворче мистецтво», «Проба пера». ... Читати далі »

Переглядів: 416 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

 24 листопада 2015 року в Печенізькому центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Серед представлених моделей визначено три роботи переможців, а саме:

  - "Швидкісна кордова модель літака" -  Молчанов Олексій (11 років);

  - Метальний планер"Сойка"- Молчанова Віра (8 років);

  - Метальний планер" Сойка" - Шевченко  Владислав (7 років).

   Всі переможці - вихованці гуртка "Авіамодельний" (керівник Корнейко М.В.)

   Роботи направлено на участь в обласному етапі конкурсу до міста Харкова, вул. Сумська, 37, Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".

 Вітаємо переможців та їх керівника! Бажаємо ясного неба і вдалих польотів!

Переглядів: 284 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

  30 листопада в приміщенні актової зали районної державної адміністрації було проведено нараду за участю представників влади, правоохоронних установ, керівників закладів, установ району з питання: «Взаємодія державних, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування  району у забезпеченні громадського порядку та безпеки громадян, запобіганні скоєння злочинів терористичного та диверсійного характеру».

Начальник відділу освіти Наталія Прохорчук доповідала з питання: «Стан забезпечення безпеки дітей, учнів, та персоналу закладів освіти району у надзвичайних умовах та у випадку загрози здійснення терористичного акту». ... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні 27 листопада в рамках обласної літературної конференції «Поле болю Петра Василенка» в стінах Артемівського навчального закладу відбулась презентація першого документального фільму, присвяченого великому співцеві України, поету, письменнику, публіцисту, краєзнавцю, патріоту, нашому земляку - Петру Василенку. На заході були присутні автори документального фільму: М.Шакін (автор проекту), Л.Щибря (режисер), Л.Ісаїв (співавтор); лауреати Всеукраїнської премії ім.П.Василенка: В.Ковальов, І.Михайлин; заступник голови Печенізької райдержадміністрації О.Кизим, начальник відділу освіти Н. Прохорчук та інші почесні гості. ... Читати далі »

Переглядів: 355 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

21.11.2015 року в Печенізькому ліцеї ім.Г.Семирадського пройшов VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка та ХVІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика в якому взяло участь 24 учні 5-11 класів та 10 учнів 3-4 класів з усіх навчальних закладів району. Серед учнів 5-11 класів переможцями стали: ... Читати далі »

Переглядів: 279 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 47 48 49 50 »