Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 29 » Конкурс "Місцеве самоврядування - це ми!"
10:47
Конкурс "Місцеве самоврядування - це ми!"

   Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування — це ми!» (далі – Конкурс) проводиться щорічно відповідно до рішення Харківської обласної ради від 30 січня 2014 року № 940-VІ «Про запровадження обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» та внесення змін до комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 294-VI (зі змінами)».
   Засновник Конкурсу – Харківська обласна рада.

   Мета Конкурсу – підвищення рівня знань підлітків у сфері публічного управління, підвищення інтересу школярів та студентів до розвитку локальної демократії в Україні, ознайомлення їх із проблематикою та практичними аспектами діяльності місцевих рад та їх виконавчих органів, виховання патріотизму та поваги до держави, а також популяризації діяльності органів місцевого самоврядування в Україні.

   Термін проведення Конкурсу: лютий-грудень.

   У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

  • Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада» (для дітей віком до 17 років);
  • Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади (для дітей віком до 17 років);
  • Кращий індивідуальна письмова робота на тему «Що таке місцеве самоврядування?»;
  • Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»;
  • Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»;
  • Брейн-ринг серед студентських команд вузів Харківської області на знання українського законодавства у сфері місцевого самоврядування.

   Нагородження переможців відбувається щороку в грудні у рамках святкування Дня місцевого самоврядування в Україні. Учасники, які зайняли з 1 по 3 місце у кожній номінації нагороджуються цінними подарунками та дипломами. Наприклад у 2015 році під час урочистої церемонії нагородження Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, особисто вручив переможцям: за перше місце – планшет, за друге – телефон, за трете – навушники. Інші партнери і спонсори Конкурсу надають додаткові спеціальні власні призи в будь-якій з номінацій. Цікаво, що в минулому році  у номінації «Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада» друге місце зайняли вихованці дитячого садка – Малік Алі та Майя Алі (дитячий садок № 112, м. Харків).

   Заявки і твори для участі у Конкурсі приймаються за адресою: 61002, м.Харків, вул. Сумська, 64, к. 96. Харківська обласна рада (з поміткою – «На Конкурс»). Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у Конкурсі, можна поставити за телефонами (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: oblrada2006@ukr.net. Детальніше про умови конкурсу можна прочитати на сайті Харківської обласної ради www.oblrada.kharkov.ua в розділі «Конкурси, гранти» рубрики Конкурс «Місцеве самоврядування – це ми!».

   Отже зимові канікули можна провести не тільки весело, а ще й змістовно –  підготувати роботу для участі у Конкурсі і виграти новенький планшет або телефон, а ще отримати новий досвід. Тож, запрошуємо молодь нашого району спробувати власні сили та взяти участь у даному Конкурсі у 2016 році!

Переглядів: 778 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar