Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 1 » Літературно-мистецький конкурс "Я гордий тим, що українець зроду"
18:25
Літературно-мистецький конкурс "Я гордий тим, що українець зроду"

 

  Першого грудня в ліцеї ім.Г.Семирадського відбулася визначна подія -  районний літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду», присвячений чотирнадцятій річниці з дня смерті видатного поета Печенізького краю Петра Василенка. Організатором конкурсу є відділ освіти Печенізької райдержадміністрації. На заході були присутні почесні гості: заступник голови Печенізької районної ради Ірина Постнікова, кандидат історичних наук, доцент, біограф, автор книги «Слобожанський жайвір» Валерій Ковальов, президент Печенізької громадської організації «Клуб любителів прекрасного» Людмила Гуляєва.

  Конкурс став справжнім святом творчості,  адже його метою було не тільки вшанування пам’яті талановитої людини, але й активізація творчого потенціалу дітей та молоді, виявлення та розвитку юних талантів, формування молодого покоління в дусі високих духовних та естетичних ідеалів, виховання любові до України, пошани до літературної спадщини малої батьківщини. Конкурс проводився за номінаціями: «Поезія», «Проза», «Гумор», «Драматургія», «Музична пісенна творчість», «Образотворче мистецтво», «Проба пера».

  Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його Слово… Печеніжчина виколисала свого Співця. І сьогодні через голоси дітей різних вікових категорій з усіх куточків Печеніжчини, які натхненно читали творчі композиції видатного автора, звучав голос Петра Василенка – тихий і лагідний, проникливий і мелодійний, пристрасний і променистий.

  «Нехай цей конкурс стане першою ластівкою дбайливого збереження творчості П.Василенка  і надалі набуде регіонального та загальноукраїнського значення», - побажала успіху районному конкурсу начальник відділу освіти Наталія Прохорчук.

  За організацію та проведення конкурсу особливо дякуємо керівнику Печенізького центру дитячої та юнацької творчості Лесі Кохан, вчителям, які підготували виступи дітей та іншим організаторам і прихильникам конкурсу.

  

 

 

 
Переглядів: 277 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar