Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 31

Дорогі учні, випускники, вчителі, батьки!
Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для двадцяти шести випускників нашого району, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Сьогодні перед вами відчинились двері у великий світ з масою можливостей. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії. Вірю, що ви побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Хочу висловити щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість ваших душ; батькам — за повсякденні турботи, за віддане тепло своїх сердець. Своєю любов’ю та невтомною працею ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я і віри в своїх дітей.  ... Читати далі »

Переглядів: 98 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 31.05.2019 | Коментарі (0)