Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 14

           З 1 січня  2018 році безкоштовним харчуванням у закладах загальної середньої освіти забезпечуються  всі учні 1 – 4 класів та діти пільгової категорії 1 – 11  класів (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти  з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;  діти-інваліди; діти з особливими потребами, які навчаються у спеціалізованих та інклюзивних класах). Сума добової вартості харчування 1 учня, затверджена на підставі рішення ХХІ сесії VII скликання Печенізької районної ради від 08.02.2018, становить 12,00 грн. Харчування учнів 5 – 11 класів, окрім пільгових категорій, здійснюється за батьківські кошти

            У закладах дошкільної освіти вартість харчування 1 вихованця складає 25,00 грн. Розмір батьківської плати від загальної вартості харчування становить: у сільській місцевості – 40 %, у міській – 60 %. Звільняються від плати за харчування батьки дітей пільгової категорії (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти  з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;  діти-інваліди), зменшується розмір батьківської плати на 50 % батькам, у яких троє і більше дітей.

            Приблизне двотижневе меню можна знайти у рубриці цього сайту «Організація харчування». Щоденне меню розміщене також на стендах у їдальнях навчальних закладів.

Переглядів: 1006 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Дата: 14.01.2016 | Коментарі (0)