![](/2017/2019/11092020/narada.jpg)
![](/2017/2019/11092020/narada_2.jpg)
![](/2017/2019/11092020/narada_1.jpg)
10 вересня начальник відділу освіти Печенізької райдержадміністрації Наталія Прохорчук та спеціалісти відділу взяли участь у нараді Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації, яка пройшла у форматі відео конференції за допомогою платформи Zoom. Тема наради: «Нормативно-правове та організаційно-методичне забезпечення освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році».
Спеціалісти Департаменту та Харківської академії неперервної освіти надали практичні роз’яснення з таких питань:
...
Читати далі »