Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 1 » Завершився конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти району
13:00
Завершився конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти району

28 лютого 2019 року завершився І (районний) етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти району.

Метою проведення огляду-конкурсу було підвищення якості освітнього процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед учнів закладів загальної середньої освіти, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в закладах освіти району.

Членами журі районного етапу були ретельно вивчені надані до розгляду конкурсні матеріали 3-х закладів загальної середньої освіти району.

Оцінювання матеріалів, наданих на огляд-конкурс, було визначено членами журі за найбільшою кількістю набраних балів за напрямками діяльності закладів освіти згідно Положення про Всеукраїнський огляд – конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 №491.

За результатами роботи журі І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти переможцем визначено КЗ «Печенізький ліцей імені Генріха Семирадського». Цей заклад буде брати участь у обласному етапі конкурсу.

Переглядів: 170 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar