Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 14 » Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів
10:14
Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів

З метою підвищення науково-методичної підготовки, удосконалення педагогічної майстерності відділом освіти постійно проводиться методична робота серед вчителів навчальних закладів району. Ця робота спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження в інноваційне навчання інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів, керівників; інклюзивне навчання дітей з особливими потребами. 

Однією із форм проведення методичної роботи є  засідання методичних об’єднань, на яких розглядаються найрізноманітніші проблеми навчання і виховання.

Чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів відбулося на базі Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.Семирадського. На засіданні були присутні завідуюча районним методичним кабінетом Олена Зеленська, керівник районного методичного об’єднання Ірина Куц, вчителі початкових класів загальноосвітніх закладів району. 

Ірина Куц ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, правилами ведення учнівських зошитів, розповіла про особливості роботи з обдарованими учнями.

Питання атестації педагогічних працівників висвітлила Олена Зеленська.

Вікторія Сокол, вчитель основ здоров’я в початкових класах розповіла про інфекційні захворювання учнів на території України, області, району.

У період між засіданнями члени методоб’єднання проводять методичні тижні, індивідуальні та групові консультації для молодих вчителів, тижні педагогічної майстерності, тренінги.

 

Переглядів: 276 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar