Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Вітання начальника відділу освіти Печенізької райдержадміністрації Наталії Прохорчук з Днем вчителя
16:03
Вітання начальника відділу освіти Печенізької райдержадміністрації Наталії Прохорчук з Днем вчителя

Шановні, дорогі мої колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників освіти!

Ви всі – світлі й талановиті люди! Ваша професія – найважливіша, бо Вам довіряють найцінніше – дітей!

Цього року ми святкуємо День вчителя у контексті трансформації освіти, яка поставила перед нами серйозні виклики. Змінено стандарт, зміст освіти. Здійснено підвищення кваліфікації вчителів-початківців. В реформу вкладені значні інвестиції.

Але найбільший виклик реформи – зміна свідомості, ментальності вчителя. Освітянин може йти попереду і вести попереду тільки коли сам буде невпинно вчитися. Для цього потрібно бути відкритим до нових знань. 

Сьогодні Урядом запропонована нова школа, яка більш дружня до дитини, і яка дає більше можливостей для навчання сучасної дитини. Одне з найважливіших завдань, які стоять перед нами – отримати довіру учня, не втратити його інтересу і мотивації до пізнання нового.

Ми повинні допомогти дітям зустрітися з викликами, які були зовсім не характерні для нашого покоління. Тому сьогодні ми вже не надаємо статичний об’єм знань, які швидко застарівають, а розвиваємо в учнях компетенції, які залишаться протягом усього життя і зроблять їх більш успішними та конкурентоздатними. Окрім математики та біології, ми вчимо дітей, як домовлятися і вирішувати конфлікти, проявляти ініціативність і підприємливість, критично переосмислювати величезний потік інформації сучасного інформаційного світу, керувати своїм емоційним інтелектом, логічно обґрунтовувати позицію. Для цього вчителю надається все більше автономії і місця для творчості.

Дорогі мої колеги! На вас покладено дуже відповідальне завдання – підготувати дітей до майбутнього. Давайте разом зробимо цей навчальний рік роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання!

Від щирого серця бажаю вам натхнення, блискучих та неперевершених ідей, великих та гідних успіхів. Нехай кожен учень радує вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя!

 

З глибокою повагою,

Начальник відділу освіти                                                                                 Н.В. Прохорчук

Переглядів: 216 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar