Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Червень » 25 » День Конституції України - одне з найважливіших державних свят
11:35
День Конституції України - одне з найважливіших державних свят

Щороку 28 червня Україна відзначає День Конституції. Це одне з "наймолодших" свят в українському календарі. У ніч з 27 на 28 червня 1996 року  Верховна Рада України ухвалила Конституцію. Тоді вперше прозвучав затверджений Конституцією національний гімн та урочисто внесли синьо-жовтий прапор.

Основний Закон нашої держави самим фактом свого прийняття дав початок новому етапу в історії України. Конституція, прийнята 28 червня 1996 року, заклала основи побудови правової держави. Українські громадяни отримали свою Конституцію, яка гарантувала їм права та свободи, наблизила нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави. За роки, які минули з дня ухвалення Конституції, наша країна переживала і кризи, і підйоми, втрати і здобутки, а головний Закон – серйозні випробування. 

Пам’ятаймо, що обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправною зі світовою спільнотою. Адже держава – це весь народ, кожен з нас. І нехай непорушними будуть головні принципи Конституції - народовладдя, гуманізм та законність.

Переглядів: 413 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar