11:59 Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні | ||||
У межах реалізації інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні в закладах були організовані виставки у бібліотеках («Революція Гідності та її Герої», «Подвиг Героїв Небесної Сотні»), виставки малюнків та плакатів («Герої Небесної Сотні»). В кожному закладів пройшли уроки мужності, урочисті лінійки на теми: «Хоробрі серця», «Герої не вмирають», тощо. Виховні години на теми: «День Гідності та Свободи», «Герої не вмирають… Просто йдуть» носили високий патріотичний потенціал. Учні Артеміського НВК відвідали експозицію «Шляхами боротьби і болю» в Краєзнавчому музеї Печенізького району ім.Т.Суліми. 19 лютого в кожному загальноосвітньому навчальному закладі на першому уроці учні та вчителі вшановували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |