10:04 Серед найкращих українознавців України - учні Печенізького району! Пишаємося та щиро вітаємо! | |
Щороку з метою залучення учнівської молоді до наукових досліджень української історії та культури, внеску українців у світову цивілізацію в Україні проводиться Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. В 2016 році конкурс проводився в два етапи: I етап (заочний) – до 1 березня 2016 р. (передбачав написання учнями 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів науково-дослідних робіт); II етап (очний, проводився в м. Київ) – (передбачав: виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідних робіт (до 8 хвилин), виконання тестів з українознавства). В конкурсі взяли участь учениці 8-го класу Артемівського НВК Аліна Щеголяєва із науково-дослідницькою роботою, присвяченою творчості поета-земляка П.Василенка «Аз єсьм (або розмова самого з собою)» та Надія Половян з роботою, присвяченою історичній спадщині рідного краю «Топоніми Артемівських курганів у легендах та переказах». До участі в конкурсі учнів підготувала вчитель української мови й літератури Чугай Катерина Михайлівна. За результатами рецензування роботи наших учениць вийшли до фінального етапу і визнані серед 84 найкращих робіт конкурсу, а самих учениць разом з вчителем було запрошено до м.Києва 24-26 березня взяти участь у завершальному етапі. За участь у заключному етапі конкурсу учениці були відзначені Сертифікатами учасників, а їх наставник – Грамотою за якісну підготовку учнів до участі у Конкурсі. Пишаємося та щиро вітаємо переможців І етапу та учасників ІІ етапу ІХ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів! | |
|
Всього коментарів: 0 | |