Головна »
2018 » Лютий » 16 » Профорієнтаційні заходи
11:48 Профорієнтаційні заходи |
15 лютого 2018 року з метою професійно-орієнтаційної роботи відбулася зустріч викладача кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Максимова А.В. зі старшокласниками Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського та Мартівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В ході заходу учні ознайомились із умовами вступу, спеціальностями, які можна здобути у виші; переглянули відеофільм-презентацію про заклад; отримали інформаційні буклети.
В цей же день учні Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського мали змогу ознайомитись також з правилами вступу, напрямками підготовки Харківського національного університету будівництва та архітектури, які презентували представники факультету менеджменту організацій і адміністрування закладу. |
Переглядів: 415 |
Додав: pechen_obrazov_otdel
| Рейтинг: 0.0/0 |