17:05 Обласна літературна конференція «Поле болю Петра Василенка» | |
Сьогодні 27 листопада в рамках обласної літературної конференції «Поле болю Петра Василенка» в стінах Артемівського навчального закладу відбулась презентація першого документального фільму, присвяченого великому співцеві України, поету, письменнику, публіцисту, краєзнавцю, патріоту, нашому земляку - Петру Василенку. На заході були присутні автори документального фільму: М.Шакін (автор проекту), Л.Щибря (режисер), Л.Ісаїв (співавтор); лауреати Всеукраїнської премії ім.П.Василенка: В.Ковальов, І.Михайлин; заступник голови Печенізької райдержадміністрації О.Кизим, начальник відділу освіти Н. Прохорчук та інші почесні гості. Захід було організовано з метою привернення уваги суспільства, в т.ч. молоді, до творчості нашого талановитого земляка. Організатори заходу змогли створити урочистий, натхненний, піднесений настрій протягом усієї конференції. У ході заходу друзі і колеги Василенка ділились спогадами про його життя, творчість; учні освітнього закладу виконали проникливу літературно-музичну композицію, яка складалась з творів автора. Родзинкою, звичайно, став показ документального фільму та виступи режисера і авторів.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |