Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Нарада директорів навчальних закладів
16:03
Нарада директорів навчальних закладів

Відділом освіти Печенізької райдержадміністрації було проведено нараду з директорами навчальних закладів району. Розпочала нараду начальник відділу освіти, Наталія Прохорчук, яка ознайомила присутніх з реформуванням галузі освіти в Україні та новітніми підходами  до стандартів якості освіти. Також Н.Прохорчук проаналізувала стан справ з проблемного питання: формування кадрового резерву в освітніх закладах. Було надано дієві пропозиції щодо вдосконалення роботи з кадрового забезпечення шляхом надання випускникам навчальних закладів цільових направлень до вищих навчальних закладів педагогічного профілю, ведення банку даних на таких студентів та обміну цими даними між навчальними закладами району. 

З питань підведення підсумків державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів із незначним ступенем ризику у ІІІ кварталі 2015 року та підсумків експертизи організованого початку 2015/2016 навчального року доповіла головний спеціаліст Інна Буряк.

Начальник районного методичного кабінету, Олена Зеленська, озвучила ряд питань, які потребують уваги та постійного контролю, а саме: атестація вчителів та керівних кадрів; проведення професійних конкурсів у 2015/2016 навчальному році; проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів. Було надано професійні рекомендації щодо покращення роботи в цих напрямках.

Про результати методичного виїзду в заклади освіти за темою «Системний підхід до організації та планування виховної діяльності» доповідала Галина Битюк, методист районного методичного кабінету.

Під час наради було застосовано інтерактивні форми навчання, відбулася презентація нових сайтів закладів освіти. Було наголошено на нових формах роботи з інтернет-ресурсами.

У ході наради керівники освітніх установ отримали відповіді на всі запитання та методичну допомогу для підвищення якості навчально-виховного процесу

Переглядів: 221 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar