Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 6 » Начальник відділу освіти стала учасником 1-го Міжнародного освітнього форуму
12:03
Начальник відділу освіти стала учасником 1-го Міжнародного освітнього форуму

2-3 березня 2017 року начальник відділу освіти, Наталія Прохорчук, взяла участь у Першому Міжнародному Освітньому Форумі «Нова українська освіта. Створюємо сенси разом» (1st International Education Forum Kharkiv 2017). 

На форумі велися дискусії щодо створення реформ нової української освіти. У першій частині форуму реформ було розглянуто реформу освіти у Фінляндії разом з Арі Поккою – директором фінської гімназії Шильд (Schildt Upper Secondary School), президентом Міжнародної асоціації шкільних директорів (ICP) у 2015-2016 роках, а також обговорено реформу освіти в Естонії, з якою ознайомив представник з Естонії - Ене-Сільвія Савр, експерт Європейської асоціації досліджень освіти INNOVE Estonia, дослідник та викладач. На основі цих доповідей відбулася дискусія щодо пропозицій до реформ української освіти та етапів розвитку освітніх програм різних рівнів. У другій частині форуму реформ відбувся дискусійний майданчик «Сучасна реформа освіти – головні напрямки, проблеми, завдання».
У форумі інновацій учасники заходу розглянули міжнародний досвід та завдання, які стоять перед Україною, а також навчались критично мислити. Того ж дня відбувся дискусійний майданчик “Запит роботодавця та нові формати освіти”.

Також учасники форуму дізнались про практики змішаного навчання та інклюзивної освіти; сучасні методики раннього навчання дітей; технічні інновації в українських школах і їх практичне впровадження; останні зміни в українському законодавстві у сфері освіти; ключові навички та компетенції, необхідні сучасному педагогу.

Другий день форуму охопив тренінги, круглі столи та майстер-класи, презентації, дискусійні майданчики щодо реформ української освіти за участю провідних фахівців у сфері сучасної освіти. Серед спікерів I Міжнародного освітнього форуму:

  • Арі Покка, президент Міжнародної асоціації директорів шкіл ICP, Фінляндія;
  • Ене-Сільвія Сарв, експерт із розробки освітніх реформ у Східній Європі, Естонія;
  • Сікстас Ріджевічус, фахівець із психології праці, лектор Каунаського університету, директор і засновник видавництва «Флінтас», Литва;
  • представники фундації Central European Academy Studiesand Certification, Польща;
  • спеціалісти Ізраїльського центру міжнародного співробітництва МАШАВ;
  • аташе з питань освіти посольства Франції в Україні;
  • вітчизняні спікери, представники освіти, органів державної влади та бізнесу.

За підсумками форуму Наталія Володимирівна отримала сертифікат про підвищення професійного рівня.

Переглядів: 245 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar