Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Лютий » 18 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
09:27
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

31 рік тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами. Згодом війну в Афганістані було визнано політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав в закладах загальної середньої освіти району протягом 10-14 лютого 2020 року проведено цикл заходів на теми: «Мій біль - Афганістан», «Афган: чужа і непотрібна війна», «Афганістан – біль у моїй душі…», «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять…», «Наш вічний біль-Афганістан», «Афганістан в моїй душі»; виховні години, години історії на тему: «Герої серед нас», «Крізь пекло афганської війни»; перегляд відеофільму «Чужа та непотрібна війна: спогади учасників Афганської війни»; тематична виставка у бібліотеках «Афганістан. Пам'ять про минуле»; виставка малюнків «Мій біль – Афганістан», уроки мужності, уроки пам'яті.

Переглядів: 46 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar