Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 11 » АНОНС! «Пересувна виставка цікавої науки»
09:57
АНОНС! «Пересувна виставка цікавої науки»

12 вересня 2017 року о 12:00 в фойє Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.Семирадського відбудеться «Пересувна виставка цікавої науки», яку організовують Харківська обласна державна адміністрація, Департамент науки і освіти ХОДА та навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Цей проект  реалізується вже другий рік поспіль. Він спрямований на виконання важливого суспільного завдання – популяризації науки серед школярів. 

Мета проекту – розкрити сільським дітям світ цікавої науки через доступні та зрозумілі наукові експонати і показати, що кожному охочому знайдеться місце в цьому захопливому світі, незалежно від соціального й матеріального стану та місця проживання; спонукати сільських школярів до навчання, щоб вступали до найкращих вишів України і світу та поверталися розбудовувати малу батьківщину заради успіхів великої. 

Зважаючи на цілі проекту, пересувна виставка працює насамперед для сільських школярів – від першокласника до випускника, сільських учителів, а також батьків як повноцінних учасників освітнього процесу. Окрім цього, наша виставка може бути адаптованою для роботи в НВК, санаторіях, спеціалізованих школах для хворих дітей чи дітей з інвалідністю.

Тривалість виставки 15–20 хвилин групами дітей по 50-100 чол.

Відвідування виставки безкоштовне!

Переглядів: 198 | Додав: pechen_obrazov_otdel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar